WATERGUARD

Systémy na zastavenie úniku vody od spoločnosti Waterguard sa dodávajú v niekoľkých rôznych modeloch – od manuálneho zastavenia vody až po monitorovanie úplného úniku.


Naše riešenia sú prispôsobené všetkým typom použitia a budov; rezidencie, domy, chaty  a komerčné budovy.
Waterguard je k dispozícii s automatickou detekciou alebo bez nej. Systém je založený na solenoidovom ventile, ktorý vyvinul dánsky Danfoss, svetový líder v odbore. Plne automatizovaný systém uzatvára ventil automaticky pomocou signálov z bezdrôtového senzora. S manuálnym systémom zatvoríte ventil jednoduchým kliknutím spínača.

MONITOROVANIE MIESTA  ALEBO PLNÉ MONITOROVANIE CELÉHO DOMU?
S pomocov Waterguard  môžete monitorovať jeden bod v budove s vyšším rizikom úniku vody  – alebo môžete sledovať  všetky rizikové oblasti v dome. V prvom prípade by ste sa zvyčajne zamerali na zariadenia na báze vody, ako sú umývačky riadu, kávovary a stroje na výrobu ľadu, a umiestnili by ste tam senzory. Monitorovaním celého domu umiestnite bezdrôtové senzory do všetkých oblastí, kde sa môžu vyskytnúť netesnosti na vodovodnom potrubi.

RIEŠENIE PRE DOMY, CHATY , APARTMÁNY A OBCHODNÉ PRIESTORY
Komponenty vodnej ochrany môžu byť kombinované a prispôsobené rôznym potrebám. Naše štandardné riešenia pokrývajú väčšinu prípadov, ale ich rozšírením sa dajú prispôsobiť rôznym budovám; domy, byty, bytové domy alebo komerčné budovy.

Produktový katalóg 2020